17. KATOWICKI KARNAWAŁ KOMEDII: „Od jutra idę na siłownię” spektakl improwizowany, Kolektyw Impro Silesia, Katowice                             

Katowicki Karnawał Komedii Scena w Malarni 60-80 minut

Kobieta i czterech mężczyzn stojących obok siebie w jednym rzędzie; zdjęcie zrobione z boku

Drugiego stycznia na siłowni i w innych miejscach, które spełniają rolę koszyków noworocznych postanowień roi się od zmobilizowanych ludzi.

Co się stanie z tymi postanowieniami 26 stycznia? Sprawdzimy!
Serdecznie zapraszamy do Teatru Śląskiego gdzie zagramy dla Was spektakl, w którym Wasze noworoczne postanowienia zamienimy w komedię! Całkowicie improwizowany spektakl na podstawie Waszych postanowień noworocznych!

Szykuje się wieczór pełen spontanicznego humoru i wciągających historii więc nie może Cię zabraknąć, bo wszystko co się wydarzy na scenie będzie w pełni improwizowane i nie powtórzy się już nigdy więcej!

Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym?
Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po spektaklu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!” 

Maja Rączka - Muzyka na żywo
Bartosz Ebert Polska - Improwizator światła

Kolektyw Impro Silesia - Katowicki Teatr Improwizacji, którego każdy spektakl jest unikalny, tworzony na żywo w oparciu o sugestie publiczności.

Członkowie Kolektywu Impro Silesia to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, Kanady i USA. Występili m.in. na deskach Teatru Śląskiego im.St. Wyspiańskiego w Katowicach, Teatru Korez czy Teatru Rozrywki.
www.improsilesia.pl

Spektakl prezentowany w ramach 17. Katowickiego Karnawału Komedii poza konkursem.

Występują

Szymon Paszek
Jarek Kudelko
Ania Romańczuk
Adrian Lewandowski
Krystian Giżyński

Realizatorzy

Muzyka na żywo
Maja Rączka
Improwizator światła
Bartosz Ebert Polska

Repertuar

Przeczytaj