Ludzie Teatru

Dyrekcja

Dyrektor
Zdjęcie
Zastępca Dyrektora
Zdjęcie

Seniorzy współpracujący z Teatrem

Ludzie Teatru

Małgorzata Juszczyk-Frączek
Główna Księgowa
Małgorzata Długowska-Błach
Pełnomocnik dyrektora ds. Produkcji
Artur Pałyga
Dramaturg
Miłosz Markiewicz
Kierownik literacki
Renata Goliasz-Janiszewska
Rzecznik dyrektora ds. kontaktów z Miastami Metropolii, menedżer biznesu, koordynator ds. edukacji teatralnej
Marek Rachoń
Aktor | Dyrektor Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego
Aneta Głowacka
Rzeczniczka prasowa | Koordynatorka ds. kontaktów ze środowiskiem akademickim
Magdalena Molska
Asystentka Dyrektora
Magdalena Przyłucka
Asystentka Zastępcy Dyrektora
Bartosz Cudak
Sekretarz literacki
Julia Korus
Redaktorka
Katarzyna Malcharek
Koordynator Pracy Artystycznej i Technicznej
Weronika Król
Asystentka Koordynatora Pracy Artystycznej i Technicznej
Melania Gwóźdź
Promocja i Marketing
Katarzyna Karnia
Promocja i Marketing
Adrianna Pancewicz
Promocja i Marketing
Anna Wagner
Promocja i Marketing
Filip Studniarek
Projektant graficzny
Anna Podsiadło
Archiwum artystyczne i biblioteka
Karol Haczewski
Archiwum artystyczne i biblioteka
Dagmara Gumkowska
Specjalistka ds. impresariatu krajowego i zagranicznego
Hanna Hochuł
Koordynator do spraw dostępności
Barbara Chodacka
Biuro Obsługi Widzów
Maciej Derda
Biuro Obsługi Widzów
Natalia Juranek
Biuro Obsługi Widzów
Karolina Czarnecka
Biuro Obsługi Widzów
Iwona Błażejewska
Kasjerka biletowa
Alina Cichocka
Kasjerka biletowa
Marta Woźniczko
Koordynator obsługi widowni
Przemysław Jendroska
Fotograf
Dorota Damec
Asystentka Pełnomocnika ds. Produkcji
Sylwia Szewczyk
Kierownik działu spraw pracowniczych i kancelarii | Specjalista ds. BHP
Agnieszka Zadowoj
Specjalista ds. pracowniczych i administracji
Natalia Musiał
Kancelaria
Justyna Adamska
p.o. Zastępcy głównego księgowego
Joanna Banek
Księgowość
Karolina Ciba
Księgowość
Izabela Koniarek
Księgowość
Martyna Kowalska
Księgowość
Małgorzata Skorupa
Księgowość
Magdalena Wróblewska-Żalik
Sekretarka Szkoły Aktorskiej | Administrator Majątku
adw. Marcin Prasałek
Mecenas
adw. Ewa Rodzim
Mecenas
Maciej Rokita
Kierownik Działu Produkcji i Obsługi Sceny
Dagmara Walkowicz-Goleśny
Zastępca kierownika działu produkcji i obsługi sceny
Marceli Sławiński
Scenograf
Wojciech Smolarczyk
Brygadzista zespołu montażystów dekoracji
Sebastian Krysiak
Zastępca brygadzisty zespołu montażystów dekoracji
Mariusz Konieczny
Montażysta Dekoracji | Kierowca
Andrzej Kozak
Montażysta Dekoracji
Janusz Michnik
Montażysta Dekoracji
Piotr Sobota
Montażysta Dekoracji
Piotr Stanusz
Montażysta Dekoracji
Jerzy Śpiewakowski
Montażysta Dekoracji | Kierowca
Robert Witkowski
Montażysta Dekoracji
Sebastian Zastróżny
Montażysta Dekoracji
Anna Malinowska
Kierownik Pracowni Krawieckiej
Barbara Manowska
Krawcowa
Sylwia Pędzińska
Krawcowa
Jolanta Woszczyńska-Kolonko
Krawcowa
Aneta Oskard
Garderobiana (Brygadzistka)
Joanna Kulik
Garderobiana
Jolanta Maciaszczyk
Garderobiana
Małgorzata Szpiech
Garderobiana
Agata Nowak
Magazyn Kostiumów
Wioleta Krysiak
Kierownik Działu Charakteryzacji
Anna Bogdziewicz
Charakteryzatorka
Teresa Melek
Charakteryzatorka
Karina Karpiczak
Charakteryzatorka
Jerzy Graczyk
Kierownik Pracowni Stolarskiej
Robert Sojka
Stolarz
Agata Kurzak
Kierownik Pracowni Malarsko-Modelatorskiej
Sonia Singsavang
Malarz | Modelator
Berta Witowska
Malarz | Modelator
Maria Machowska
Realizator Światła
Waldemar Janiszek
Oświetleniowiec Sceny
Paweł Machulec
Oświetleniowiec Sceny
Piotr Roszczenko
Oświetleniowiec Sceny
Bartłomiej Sowa
Oświetleniowiec Sceny
Szymon Suchoń
Oświetleniowiec Sceny
Piotr Trzęsowski
Oświetleniowiec Sceny
Krzysztof Woźniak
Oświetleniowiec Sceny
Maciej Baranowski
Realizator Dźwięku
Franciszek Borgiel
Realizator dźwięku
Oskar Cichoń
Realizator dźwięku
Marcin Łyczkowski
Realizator dźwięku
Grzegorz Maj
Realizator dźwięku
Mirosław Witek
Realizator Dźwięku
Mikołaj Lichtański
Konserwator urządzeń elektronicznych
Barbara Dudek
Inspicjentka | Suflerka
Dagmara Habryka-Białas
Inspicjent | Sufler
Anna Kandziora
Inspicjentka | Suflerka
Karolina Wieczorek
Inspicjentka | Suflerka
Piotr Solecki
Stroiciel ​Instrumentów Muzycznych
Wioletta Powązka
Referent ds. logistyki materiałów produkcyjnych
Konrad Parys
Kierowca | Zaopatrzeniowiec
Artur Ficner
Kierowca | Zaopatrzeniowiec
Jacek Stanoszek
Kierownik Działu Techniczno- Gospodarczego. Główny Elektryk
Danuta Klima
Specjalista ds. administracyjno-technicznych
Jerzy Boczkowski
Elektryk
Andrzej Łatacz
Konserwator
Ryszard Stawicki
Konserwator
Jacek Misiak
Recepcjonista | Strażak
Damian Chwaliszewski
Recepcja (Brygadzista)
Zbigniew Jaszczak
Recepcja
Marek Kazibudzki
Recepcja
Jacek Nos
Recepcja
Romuald Smolarz
Recepcja
Aldona Wolak
Recepcja
Dariusz Sobieraj
Rekwizytor
Angelika Dumana
Personel gospodarczy
Katarzyna Jabłeka
Personel Gospodarczy
Bożena Kaczmarczyk
Personel gospodarczy
Beata Kias
Personel gospodarczy
Dorota Kopytko
Personel gospodarczy
Barbara Stoltman
Personel gospodarczy
Olena Pitiliak
Personel Gospodarczy
Ilona Polak
Personel gospodarczy
Anna Wróblewska
Personel gospodarczy
Joanna Zając
Personel gospodarczy (Brygadzistka)