Wynajem

Zapraszamy do korzystania z naszych przestrzeni teatralnych!
Proponujemy wykupienie spektaklu!

Wynajmij przestrzeń

Oferujemy na wynajem trzy sceny (Duża Scena, Scena Kameralna i Scena w Malarni), w których na co dzień wyczarowywane są światy teatralne pełne emocji, przeżyć i refleksji, a w których można zorganizować wyjątkowy jubileusz, niezapomniany benefis, ciekawą konferencję, szkolenie czy spotkanie.

Wynajmujemy także salę klubową, foyer i sale kawiarniane.

Profesjonalni, wprawieni w codziennej pracy teatralnej akustycy, oświetleniowcy i obsługa techniczna zadbają o to, aby przebieg całego wydarzenia był bez zarzutu pod względem technicznym. Oprócz znakomitego nagłośnienia i oświetlenia mamy do dyspozycji także ekran oraz projektor do projekcji multimedialnych.

W razie potrzeby służymy poprowadzeniem imprezy lub konferansjerką w wykonaniu świetnych aktorów i aktorek Teatru Śląskiego.

Szczegóły oferty

Wykup spektaklu

Teatr oferuje możliwość wykupienia spektakli, które są w repertuarze na każdej z naszych scen.
Po umówieniu się i wynegocjowaniu warunków można zasiąść na widowni z zaproszonymi przez siebie gośćmi i uczestniczyć w wybranym spektaklu.
Możemy także zorganizować spotkanie z twórcami po spektaklu oraz dyskusję.
Spektakl może wpisać się w jubileusz, konferencję, spotkanie lub może być wyjątkowym i niewątpliwie niezapomnianym prezentem dla kogoś szczególnego.

trzech mężczyzn w kolorowych kostiumach z umalowanymi twarzami, zza nich wychyla się kobieta z tak samo umalowaną twarzą
Osoba do kontaktu
W sprawie wynajmu przestrzeni lub kupna spektaklu skontaktuj się
z osobą z zespołu Teatru Śląskiego.
Emanuela Żukowska
Menadżer biznesu