Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2019.03.26

„Wątpliwość” dziś w Warszawie!

Spektakl Norberta Rakowskiego na Festiwalu Nowe Epifanie

WIĘCEJ

Zrealizowany w koprodukcji z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu spektakl „Wątpliwość” w reżyserii Norberta Rakowskiego zostanie dziś zaprezentowany na Festiwalu Nowe Epifanie w Warszawie. Inscenizacja sztuki Johna Patricka Shanleya będzie miała swój pokaz o 19.00 w Teatrze Imka.

Trwający od 6 marca do 14 kwietnia X interdyscyplinarny festiwal wielkopostny Nowe Epifanie w tym roku poświęcony został postaci Judasza. Program wypełniają premiery teatralne, muzyka, film i kulinaria. W jego ramach został zaprezentowany po raz pierwszy m.in. spektakl „#chybanieja” według tekstu dramaturga Teatru Śląskiego Artura Pałygi, w reżyserii Pawła Passiniego.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2019.03.25

26 marca (wtorek) magazyn kostiumów nieczynny!

WIĘCEJ

We wtorek, 26 marca, magazyn kostiumów Teatru Śląskiego będzie nieczynny!
Zapraszamy od wtorku, w normalnych godzinach otwarcia wypożyczalni. 
Przepraszamy za utrudnienia.
 


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2019.03.25

Wspaniałe przyjęcie spektaklu „Pod Presją” w Łodzi

Spektakl Mai Kleczewskiej na Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

WIĘCEJ

Nadkomplet widzów na widowni i owacja na stojąco – z takim przyjęciem spotkał się spektakl Mai Kleczewskiej „Pod presją”.

25 edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych trwa od 8 marca, ostatni pokaz odbędzie się 2 kwietnia. Prezentowane spektakle biorą udział w Plebiscycie Publiczności, w którym głosy można oddawać na stronie Festiwalu.

Zdjęcia autorstwa Kasi Chmury prezentujemy dzięki uprzejmości organizatora festiwalu - Teatru Powszechnego w Łodzi


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2019.03.22

„Pod Presją” w Łodzi!

Spektakl Mai Kleczewskiej zostaje jutro zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

WIĘCEJ

W sobotę 23 marca o godzinie 19.00 w przestrzeni Hali EXPO-Łódź odbędzie się pokaz spektaklu „Pod Presją” w reżyserii Mai Kleczewskiej w ramach 25 edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Na festiwalu prezentowane spektakle z Polski konfrontowane są z wydarzeniami artystycznymi z Europy. Jest to wydarzenie interdyscyplinarne – towarzyszą mu projekcje filmowe, wystawy, koncerty, panele dyskusyjne i spotkania z twórcami.

Na Festiwalu rolę jury pełni publiczność, to ona w plebiscycie wybiera Najlepszą Aktorkę, Najlepszego Aktora i Najlepszy Spektakl.


MNIEJ