Dzień Teatru Publicznego 2020

Artykuł

Zdjęcie dla artykułu Dzień Teatru Publicznego 2020

Dziś obchodzilibyśmy w całym kraju Dzień Teatru Publicznego. W tym roku nie było szansy zgromadzić się w kolejce po „bilet za grosze”. Nie spotkamy się z Państwem również na naszych scenach, podczas planowanych pokazów „Wielu demonów”, „Inteligentów”, „Czy pan się uważa za artystę?” czy „On wrócił”. Choć to pierwszy Dzień Teatru Publicznego bez spektakli na żywo, mamy nadzieję, że nie będzie to dzień bez teatru i widzów.

Gdzie możemy się dziś spotkać? O 19.00, na naszym Facebooku, tradycyjnie widzimy się przy teatralnej wieczorynce. A a 21.00 zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału YouTube, gdzie odbędzie się internetowy pokaz KONTRAKTU Sławomira Mrożka z wybornym aktorskim pojedynkiem śp. Bernarda Krawczyka oraz Marcina Szaforza. Bez kolejek, bez biletów, bez pierwszych ani ostatnich rzędów. Ale wciąż razem.

W najbliższych dniach, które w teatrach w całej Polsce miały być wypełnione licznymi atrakcjami, zapowiemy i zaprezentujemy kilka ekscytujących projektów, które od jakiegoś czasu przygotowujemy. Jakie to projekty? Zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka i aktualności na stronie internetowej, gdzie będziemy Państwu przybliżać szczegóły najbliższych działań.

Przeczytaj