Nowe informacje w sprawie biletów i rezerwacji

Artykuł

Zdjęcie dla artykułu Nowe informacje w sprawie biletów i rezerwacji

Szanowni Widzowie,

w trakcie zawieszenia działalności artystycznej teatru:

> Kasa Biletowa jest czynna dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–16.00. > Zakupie w kasie bilety na wydarzenia  odbywające się do 14 kwietnia zwrócić można w Kasie Biletowej do końca trwania sezonu, tj. do 20 czerwca 2020 r. > Zakupione drogą elektroniczną bilety na wydarzenia odbywające się do 14 kwietnia zwracane są automatycznie (proces ten może potrwać do 24 kwietnia br.). > Bilety prezenty, które tracą ważność po 10 marca 2020 r. oraz te, których ważność  została przedłużona, można wykorzystać do 30 grudnia 2020 roku.

Uwaga! Wszystkie bilety zakupione na wydarzenia odbywające się po 14 kwietnia zachowują ważność do końca 2020 roku. Bilet taki można zwrócić- w kasie, lub mailowo, w zależności od sposobu zakupu biletu). Bilet można również zachować, zrealizować do końca roku i dzięki temu otrzymać 50% zniżki na drugi bilet.

W razie pytań związanych z biletami lub rezerwacjami prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów (tel. 513 120 156, poniedziałek–piątek, 9.00–17.00).

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że jak tylko będzie to możliwe i bezpieczne, znów spotkamy się na widowni!

Zespół Teatru Śląskiego

Przeczytaj

 • Noc Sylwestrowa w Teatrze Śląskim

  Zdjęcie dla artykułu Noc Sylwestrowa w Teatrze Śląskim

  Artykuł

  Serdecznie zapraszamy do Teatru Śląskiego na Noc Sylwestrową. Mijający rok chcemy pożegnać z przytupem, a nowy powitać w szampańskim nastroju!

  Czytaj o: Noc Sylwestrowa w Teatrze Śląskim
 • HIMALAJE – pożegnanie z tytułem

  Aktorka w białej sukni stoi na scenie z aktorem w garniturze.

  Artykuł

  Po czterech wspólnych sezonach żegnamy spektakl HIMALAJE w reż. Roberta Talarczyka – pierwszą teatralną opowieść o Jerzym Kukuczce, najsłynniejszym polskim

  Czytaj o: HIMALAJE – pożegnanie z tytułem
 • Pożegnaliśmy "Pod presją"

  Kolaż zdjęcie ze spektaklu Pod presją, aktorka siedząca przy stole z innymi osobami w kieliszkiem wina oraz drugie zdjęcie aktorzy siedzący w kuchni przy stole

  Artykuł

  Kilkadziesiąt pokazów (w kraju i za granicą), tysiące widzów, hektolitry wylanych łez, dziesiątki intensywnych rozmów (zarówno tych bardziej, jak i

  Czytaj o: Pożegnaliśmy "Pod presją"