W Międzynarodowy Dzień Teatru, nie mogąc spotkać się z Wami osobiście, zapraszamy na inaugurację sezonu pokazów online. Wierzymy, że wspólne oglądanie, współprzeżywanie wydarzeń artystycznych ma ważny społeczny i psychologiczny sens. W tym trudnym czasie chcemy podtrzymać ten zwyczaj i wywołać choćby namiastkę tego wspaniałego uczucia, które towarzyszy nam wszystkim podczas wspólnego zasiadania na widowni.
Dlatego co weekend o 19.30, poczynając od najbliższego piątku, zapraszać będziemy na pokazy spektakli: zrealizowanych przez nas dla Teatru Telewizji, rejestracji przedstawień, które zeszły już z naszego afisza oraz tych, które wciąż możecie oglądać na naszych deskach.
Takim właśnie spektaklem są „Himalaje" w reżyserii Roberta Talarczyka. Rejestracja, która powstała we współpracy z „Gazetą Wyborczą”, jest pierwszą w naszym wirtualnym repertuarze.
Retransmisje „Himalajów" odbywać się będą 27 (piątek), 28 (sobota), 29 (niedziela) marca o godzinie 19.30. Można je oglądać na naszym kanale YouTube (okienko poniżej).
Kolejne tytuły podamy wkrótce.