Logo

ZAPLANUJ WIZYTĘ

W ciągu miesiąca mamy dla Ciebie około 50 propozycji repertuarowych na 4 scenach (Duża Scena, Scena Kameralna, Scena w Malarni, Scena w Galerii). W zakładce SPEKTAKLE znajdziesz szczegółowe informacje o naszych produkcjach – od Ciebie zależy, czy wybierzesz współczesne i odważne inscenizacje, czy masz ochotę na rozrywkowy wieczór z dobrą komedią. A może przekonasz się, jak gramy prapremierowe przedstawienia lub sztuki napisane tylko dla nas, których nie zobaczysz w żadnym innym teatrze w Polsce.

Dla Twojej wygody, każdy spektakl posiada specjalne oznaczenia – szybko zorientujesz się, czy to propozycja polecana studentom, spektakl tylko dla dorosłej publiczności czy może nasz sceniczny bestseller.

Koniecznie zerknij do zakładki WYDARZENIA – sprawdź ofertę spektakli gościnnych, zobacz jaki planujemy koncert czy spotkanie w ramach kilku prowadzonych cykli.
Pamiętaj, że nie tylko weekend jest dla kulturalnych przyjemności! Pracujemy prawie 7 dni w tygodniu – możesz zatem wybrać się do nas także w dni powszednie – szczegółowy dzienny kalendarz wydarzeń znajdziesz w zakładce REPERTUAR.

Jeżeli już zdecydujesz się na dany tytuł, możesz kupić bilet online nie wychodząc z domu (przychodzisz do nas z wydrukiem), możesz także wybrać się tradycyjnie do kasy, gdzie płacisz gotówką lub kartą płatniczą.

Pamiętaj, sprawdź wcześniej, czy nie możesz skorzystać z którejś z promocji lub zniżki na bilety.

Nie wpadaj na ostatnią chwilę – pamiętaj, że spóźnialskim po rozpoczęciu spektaklu obsługa teatru na Scenie Kameralnej lub w Malarni może odmówić wejścia, by nie przeszkadzać innym widzom. W przypadku Dużej Sceny będziesz zaproszony/zaproszona na II balkon.

Punktualność można połączyć z zaplanowaną wcześniej kawą w jednej z naszych kawiarenek. To też dobry moment, by kupić i spokojnie przeczytać teatralny program przygotowany do każdej sztuki.

Przed przyjazdem do nas zerknij dokładnie na mapę – uwzględnij czas i miejsce do parkowania, jeśli masz ochotę zarezerwuj stolik w okolicznych restauracjach czy pubach na spotkanie przed lub po przedstawieniu.

Do zobaczenia! Wychodząc zabierz koniecznie ulotkę repertuarową, które drukujemy co dwa miesiące. Podglądaj to, co robimy na bieżąco (informacje i zdjęcia publikujemy m.in. na Facebooku), a naszą stronę internetową dodaj do ulubionych.