Logo


Za Drzwiami Raju


MUZYCZNE

Za Drzwiami Raju
Duża Scena

[NI]    28.04   |  18.00
Bilety:
30 / 40 zł
UDZIAŁ BIORĄ

Tomek "Kowal" Kowalski wokal
Michał "Profesor" Gnyszka gitara
Adrian "Mrówa" Żak gitara 
Mateusz "Fred" Franczak klawisze
Miłosz "Broda" Kiepul bas
Przemek "Payac" Orłowski perkusja
 
ŚCIEŻKA SZTUKI

Tomek "Kowal" Kowalski na YT:
Za Drzwiami Raju 
Spróbuj
Sen 
Na Końcu Drogi 
 


PLAKAT / ULOTKAZA DRZWIAMI RAJU

Tomek „Kowal” Kowalski ponownie zaśpiewa na deskach Teatru Śląskiego. Występ stanowił będzie zwieńczenie jego drogi od wypadku, któremu uległ w 2014 roku, do powrotu na scenę. Koncert jest gratką dla wszystkich fanów rockowych oraz bluesowych brzmień i doskonałą okazją do zapoznania się z jego muzczną twórczością.

Tomek Kowalski zachwycił całą Polskę swoim wykonaniem piosenek Dżemu w programie „Must Be the Music”, jego niezwykły talent zapewnił mu zwycięstwo. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa. Charyzmatyczny wokalista znany jest między innymi z roli Ryśka Riedla w spektaklu „Skazany na Bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika. Niestety, w wyniku wypadku, któremu uległ w czerwcu 2014 roku, porusza się na wózku. Nie powstrzymało go to jednak od powrotu na scenę. Po intensywnej rehabilitacji już w 2015 r. w Teatrze Śląskim wystąpił w specjalnym egzoszkielecie podczas finałowej scenie bisów „Skazanego na bluesa”. Dzięki sile i determinacji wokalista dalej komponuje i występuje. Niedawno premierę miała jego solowa płyta „Za drzwiami raju”, z której materiał będzie można usłyszeć na katowickim koncercie na Dużej Scene.

Przed koncertem na swoim profilu portalu społecznościowego Kowalski zachęca: „Wszystkich serdecznie zapraszam na magiczny koncert. Znowu stanę na deskach teatru i znowu na nich zaśpiewam. Tak, jak przed wypadkiem, a nawet jeszcze lepiej. Cały czas jestem Skazany na bluesa. Bądźcie przy mnie".

 

 Koncert