Logo


Spacer Kryminalny po Teatrze


SPOTKANIE

Spacer Kryminalny po Teatrze
Scena Kameralna

[PO]    26.02   |  21.00
Bilety:
5 zł

Sprzedaż biletów tylko w kasie teatru
UDZIAŁ BIORĄ

Michał Siewniak osoba prowadząca spacer

Uczestnicy: 13 osób

Scenariusz spaceru kryminalnego powstał we współracy z autorką kryminałów Martą Matyszczak oraz pracy warsztatowej ze studentami-stażystami Teatru Śląskiego (Marcin Banek, Damian Kwasiński, Jakub Pabian, Martyna Rzepa, Roch Żymła, Rufin Żymła) pod opieką Aleksandry Czapli-Oslislo.

ŚCIEŻKA SZTUKISPACER KRYMINALNY PO TEATRZE

Zwiedzanie teatru w nietypowej formie – zapraszamy na spacer po zakamarkach zabytkowego budynku naszej sceny, trafimy m.in. w podziemia, za kulisy czy do  byłej siedzib loży masońskiej. Oprowadzanie odbywa się w towarzystwie przewodnika-detektywa, któremu uczestnicy pomagają rozwiązać przy okazji pewną kryminalną zagadkę.

Na ten moment możemy zdradzić, że…

W teatrze doszło do tragedii. Podczas próby generalnej do „Hamleta” na dużej scenie padł trup. I bynajmniej nie był to element przedstawienia… Przypadkowo zamiast dyrektora zginął asystent, a morderca wciąż pozostaje na wolności. Potrzebujemy pomocy w ustaleniu kto miał motyw, by zabić.

 

SPACER KRYMINALNY

Czas trwania: ok. 90 minut

Bilety: bilety w cenie 5 zł od osoby dostępne tylko w Kasie Teatru.

Miejsce: początek spaceru zaczyna się przy szatni Sceny Kameralnej

Spacer przeznaczony jest każdorazowo maksymalnie dla 13 osób -  rezerwacje przyjmują pracownicy Bura Obsługi Widzów oraz Kasy.

Zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia.Polecane Studentom Bestseller