Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2021.08.20

Teatr Zagłębia vs Teatr Śląski

Przed nami sportowe emocje! Przyjdź na stadion i kibicuj drużynie Teatru Śląskiego!

WIĘCEJ

KIBICE POSZUKIWANI!  Zapraszamy was w czwartek 26 sierpnia o 17.30 na trybuny do kibicowania drużynie pod szyldem TEATRU ŚLĄSKIEGO! To będzie pierwszy taki mecz i nie może was zabraknąć! Gramy z drużyną z Teatr Zagłębia w Sosnowcu. 
Damy z siebie wszystko, ale potrzebna nam publiczność czyli kibice! W bramce stanie nasz aktor Dariusz Chojnacki, wielki miłośnik piłki i kibic. Na boisku w drużynie skompletowanej z artystów, pracowników i przyjaciół katowickiej sceny znajdą się m.in. prezydent Katowic Marcin Krupa, autor Zbigniew Rokita czy kompozytor i producent muzyczny Miuosh.
Drużyna Teatru Śląskiego wystąpi w barwach niebiesko-żółtych – dlatego kto ma ochotę, może wpaść na stadion także w takich kolorach, by nam kibicować!  Chociaż celem meczu jest zwycięstwo jednej z drużyn, to nie zabraknie też elementów integrujących kibiców z obu regionów. Dla rodzin z dziećmi przewidziano dodatkowe atrakcje (m. in. dmuchany zamek), a dla publiczności napoje i przekąski, czyli nieodzowne elementy oglądania sportowych zmagań.   
Czwartek 26 sierpnia, 17.30
stadion MOSiR przy Alei Mireckiego 31 w Sosnowcu
wstęp na stadion i wydarzenie - bezpłatny. 

O zwycięstwo na boisku będą walczyć w naszej ekipie: Piotr Bułka, Dariusz Chojnacki,  Jakub Gajewski,  Marcin Krupa,  Grzegorz Lamik, Arkadiusz Machel, Miuosh, Andrzej Ogłoza, Emil Owczarek, Krzysztof Pieczyński, Michał Piotrowski, Zbigniew Rokita, Henryk Simon, Kamil Suszczyk, Marcin Szaforz, Tobiasz Witek, Robert Witkowski, Mirosław Witek,  Mateusz Znaniecki.

fot. pexels.com


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2021.08.11

Zmiana numeru konta i funkcjonowanie kasy biletowej

WIĘCEJ

Szanowni Państwo,
 
numer konta, na który należy dokonywać wpłat za zarezerwowane wcześniej bilety uległ zmianie. Aktualny numer to 10 1050 1214 1000 0090 8130 6962.
 
Kasa Teatru Śląskiego w dniach 16 - 31 sierpnia 2021 będzie pracowała od poniedziałku do soboty w godzinach od 13:00 do 19:00, w niedzielę - kasa czynna na dwie godziny przed wydarzeniem.
 
W razie pytań czy chęci rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Widzów pod nr tel. 32 258 89 67.
 

MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2021.07.15

"Pokora" ze specjalnym udziałem Szczepana Twardocha na scenie

6 i 8 sierpnia autor zamieni się gościnnie w aktora śląskiej sceny

WIĘCEJ

Ostatnia współpraca Szczepana Twardocha z Teatrem Śląskim była naznaczona wieloma nowymi doświadczeniami. Po pierwsze uznany autor po raz pierwszy zdecydował się na napisanie adaptacji scenicznej własnej powieści. Po drugie po raz pierwszy był zaangażowany w proces powstawania spektaklu i uczestniczył intensywnie w próbach „Pokory” aż do dnia premiery. Co więcej, autor zdecydował się na kolejny krok i jeszcze w sierpniu wystąpi gościnnie w jednej z ról i stanie u boku aktorów Teatru Śląskiego oraz Henryka Simona, odtwórcy głównej roli spektaklu w reżyserii Roberta Talarczyka. 
Zapraszamy 6 (piątek) i 8 sierpnia (niedziela) na spektakle ze specjalnym udziałem Szczepana Twardocha.

fot. Przemysław Jendroska


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2021.07.14

Gramy na Letnim Ogrodzie Teatralnym!

"Testosteron" na lubianej imprezie teatralnej w Katowicach 7 sierpnia

WIĘCEJ

Kolejny, już 23. Letni Ogród Teatralny organizowany przez Teatr Korez, ponownie z nami w programie. Tym razem w podcieniach instytucji Miasta Ogrodów zagramy "Testosteron" - gorzką komedię Andrzeja Saramonowicza w reżyserii Roberta Talarczyka. Tytuł ten jest koprodukcją z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Zapraszamy 7 sierpnia w sobotę o 21.00 - bilety kosztują: 20 zł (z Katowicką Kartą Mieszkańca – 16 zł). Sprzedaż biletów od 15 lipca możliwy jest w internecie oraz w kasie Korezu.


MNIEJ