Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2020.10.09

Chwilowa zmiana sposobu zakupu biletów online

WIĘCEJ

Drodzy widzowie!

Z przyczyn technicznych sprzedaż biletów przez naszą stronę internetową chwilowo nie działa.

Bilety na nasze spektakle można kupić online, wygodnie i sprawnie na stronie bilety.teatrslaski.art.pl, do czego serdecznie zachęcamy.

W razie trudności prosimy o kontakt z naszą kasą (tel. 32 259 93 60 / email: kasa@teatrslaski.art.pl) lub Biurem Obsługi Widzów (32 258 89 67 ).

Przepraszamy za utrudnienia i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2020.10.09

Kontynuujemy działalność repertuarową!

WIĘCEJ

Szanowni Państwo, odetchnęliśmy z ulgą. Wykonaliśmy testy wszystkim osobom, które mogły mieć kontakt z osobą zarażoną i dziś otrzymaliśmy najlepsze z możliwych wieści - wszyscy jesteśmy zdrowi.

To oznacza, że:

> kontynuujemy działalność repertuarową,
> od jutra gramy dla 25% widowni, ze względu na ogłoszoną w kraju żółtą strefę.

Biorąc pod uwagę tak ograniczoną liczbę miejsc, warto pospieszyć się z decyzją o zakupie biletu.

Dziękujemy Państwu za okazywane nam wsparcie. Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na jednej z naszych scen!
 


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2020.10.07

Pokazy spektaklu "Drach" odwołane!

WIĘCEJ

Szanowni Państwo,

właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że u jednego ze współpracujących z teatrem artystów potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, postanowiliśmy dziś i jutro odwołać pokazy spektaklu "Drach".

U żadnego z naszych pracowników nie potwierdzono zarażenia, a wszystkie osoby, które z zarażonym artystą miały kontakt, przechodzą właśnie wszystkie niezbędne procedury. Będziemy Państwa na bieżąco informować o naszej sytuacji!

Osoby, które zakupiły już bilety na dzisiejszy i jutrzejszy pokaz spektaklu DRACH mogą zamienić termin biletu lub dokonać zwrotu biletu, kontaktując się z naszą kasą telefonicznie (32 259 93 60) lub mailowo (kasa@teatrslaski.art.pl).


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2020.10.06

Rozpoczęliśmy partnerstwo z BMW Group Polska!

WIĘCEJ

Teatr Śląski dołączył do grona partnerów BMW, które obejmuje wsparciem najważniejsze instytucje kultury m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Jedno z pierwszych partnerstw publiczno- prywatnych w Niemczech zostało założone w 1979r., które później włączyło festiwal dramatyczny Spielart do swojego programu. Wielokrotnie nagradzany projekt „Open fur alle” („Opera dla wszystkich”) powstał w 1997r. w ścisłej współpracy z Bawarską Operą Państwową. W 2012r. format został również wprowadzony w Londynie we współpracy z London Symphony Orchestra pod nazwą BMW Lsoopen Air Classics. Oprócz tego zobowiązania BMW promuje serdeczną współpracę z monachijską orkiestrą kameralną przy „Nachtmusik der Moderne” i jest głównym partnerem Elbphilharmonie.

BMW Group Polska nawiązała współpracę z wybitnymi ośrodkami kulturalnymi w Polsce: między innymi z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach oraz Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Marka kontynuuje także wieloletnią współpracę z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie.

Teraz do grona partnerów dołączył Teatr Śląski i w najlepszym towarzystwie rozpoczyna kulturalną podróż z BMW Gazda Group Gliwice.

Fot. Przemysław Jendroska


PARTNEREM TEATRU JEST BMW GAZDA GROUP GLIWICE

 


MNIEJ