Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2020.01.07

"Pod presją" z napisami w języku angielskim

Specjalny pokaz wielokrotnie nagradzanego spektaklu już w środę

WIĘCEJ

Fot. M. Hueckel

„Coś wielkiego”, „bezwzględnie piękny”, „przejmujący”, „dzieło sztuki”, „majstersztyk”, „wybitny” - tak o „Pod presją” Mai Kleczewskiej wypowiadają się polscy i zagraniczni krytycy. Obsypany nagrodami, uznany przez hiszpańskich krytyków najlepszym przedstawieniem 2019 roku, wymieniany wśród najlepszych spektakli dekady spektakl z wybitną rolą Sandry Korzeniak, zagramy dziś i jutro na Dużej Scenie. Środowy pokaz (godz. 17.00) odbędzie się z dodatkowymi napisami w języku angielskim. Zapraszamy! Bilety wciąż dostępne na stronie spektaklu.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2020.01.02

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń!

Konkurs dramaturgiczny na sztukę teatralną inspirowaną Powstaniami Śląskimi

WIĘCEJ

Przedłużamy termin składania prac w konkursie na dramat inspirowany tematyką Powstań Śląskich. Prace prosimy przesyłać na adres powstania.konkurs@teatrslaski.art.pl do 29 lutego br. Na stronie projektu [TUTAJ] znajdziecie Państwo regulamin konkursu i niezbędne załączniki.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2020.01.02

Bilety na 13. Katowicki Karnawał Komedii

- polecenia dla spóźnialskich

WIĘCEJ

Bilety na Katowicki Karnawał Komedii, jak co roku, rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Większość foteli jest już zajęta, jak świeże bułeczki znikają najlepsze miejsca. Ale nie poddawajcie się! Są jeszcze bardzo dobre bilety na dwa świetne spektakle!

>> „Być jak Beata” w reżyserii Magdy Miklasz, czyli muzyczne show z największymi przebojami Beaty Kozidrak. Spektakl, który podbił serca recenzentów a przede wszystkim widzów. Sama Beata Kozidrak po premierze stwierdziła, że „dawno się tak dobrze nie bawiła”.
Gramy: 29 stycznia godz. 19.00


Być jak Beata / Fot. M. Stolarska

>> „Ich czworo” - obsypana nagrodami inscenizacja komedii Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej, z gwiazdorską obsadą m.in. Gabriela Muskała i Sambor Czarnota.
Gramy: 27 stycznia, godz. 17.00 i 20.00

Ich czworo / fot. Greg Noo-Wak

 

Aby zarezerwować bilet, dzwońcie do Biura Obsługi Widzów (32 259 93 60). Można też od razu kupić bilet, w kasie Teatru (Rynek 10).


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2019.12.30

„Pod Presją” najlepszym zagranicznym spektaklem 2019 roku w Hiszpanii!

Wyróżnienie hiszpańskich krytyków dla naszego spektaklu

WIĘCEJ

„Pod Presją” w reżyserii Mai Kleczewskiej zostało uznane za najlepsze zagraniczne przedstawienie 2019 roku. 19 hiszpańskich krytyków wybrało 9 najważniejszych spektakli zagranicznych prezentowanych w Hiszpanii w mijającym roku. Na pierwszym miejscu tego zestawienia znalazł się nasz spektakl. To wyróżnienie jest owocem prezentacji spektaklu Kleczewskiej na Festivalu del Otoño w Madrycie w listopadzie br.


MNIEJ