Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2015.09.13

Teatr Śląski jednym z symboli Katowic

WIĘCEJ

Jest nam bardzo miło, że wymieniacie nas wśród symboli Katowic i miejsc, z których jesteście dumni. Pamiętajcie, że działamy właśnie dla Was! Rozpoczęliśmy kolejny sezon i postaramy się zapewnić w nim sztukę na najwyższym poziomie oraz wydarzenia, jakich w Katowicach jeszcze nie było! A tymczasem przypominamy, że dziś kontynuujemy obchody 150. urodzin miasta – o 17.00 na naszej Dużej Scenie „Czarny ogród” M. Szejnert / K. Kopki w reż. Jacka Głomba, a o 19.30 w Strefie Kultury koncert AUKSO/VOŁOSI. Zapraszamy!

 

Zapraszamy do lektury artykułu o symbolach Katowic, miejscach, z których mieszkańcy są dumni oraz ich życzeniach dla miasta - TUTAJ.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.12

Świętuj z nami 150. urodziny miasta!

Zapraszamy do obchodów urodzin Katowic na widowni Teatru Śląskiego

WIĘCEJ

Od wczoraj w całym mieście trwa kulminacja obchodów 150. urodzin Katowic. My także przyłączamy się do świętowania i przed koncertami w Strefie Kultury zapraszamy na widownię Teatru Śląskiego!

Od wczoraj w Galerii Foyer można już oglądać malarstwo legendarnej Grupy Janowskiej. Na Dużej Scenie gramy natomiast „Czarny ogród” M. Szejnert / K. Kopki w reż. Jacka Głomba (dziś, 12.09, o 18.00, a jutro, 13.09, o 17.00) – spektakl o mieszkańcach Nikiszowca i Giszowca, który powstał właśnie z okazji 150. urodzin miasta. A dla tych, którzy magiczną historię tych dzielnic już znają, mamy intymną oraz tajemniczą sztukę I. Villqista „Chłopiec z łabędziem” w reżyserii autora (na Scenie Kameralnej dziś, 12.09, o godz. 19.00).

Na schody przed Teatrem Śląskim powróciła również instalacja Matyldy Sałajewskiej „Czarny ogród”.

Miastu oraz jego mieszkańcom życzymy wszystkiego, co najlepsze!


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.11

Akcja „PIĄTKI za PIĄTKI” zakończona sukcesem!

Wszystkie bilety za 5 zł zostały sprzedane

WIĘCEJ

Wszystkie bilety na „Piątą stronę świata” K. Kutza w reż. R. Talarczyka, którą pokażemy 23 września, zostały sprzedane!

Kasa była otwarta cały dzień – ostatnie bilety zniknęły z niej tuż przed zamknięciem. Dziękujemy wszystkim widzom za udział, cieszymy się, że nasza inicjatywa przypadła Wam do gustu i zapraszamy w przyszłym miesiącu.

Jesteście oczywiście mile widziani w Teatrze Śląskim, nie tylko w piątki!


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.10

Już za chwilę w naszej kasie - bilety za 5 zł!

Pamiętajcie, aby zarezerwować sobie 5 minut na kupno biletu w ramach naszej nowej akcji „PIĄTKI za PIĄTKI”. Promocja jest ważna tylko w dniu jutrzejszym!

WIĘCEJ

To ostatnie chwile, aby zarezerwować sobie na jutro 5 minut, które spędzicie w naszym teatrze kupując bilety. Już jutro o 10:05 uruchamiamy pierwszą akcję z cyklu „PIĄTKI za PIĄTKI”!

Bilety na „Piątą stronę świata” K. Kutza w reż. R. Talarczyka, którą pokażemy 23 września o 19:00 w ramach inauguracji Festiwalu Nowej Scenografii, będą czekać na Was w kasie. Pamiętajcie, że kosztują tylko 5 zł, a jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów.


MNIEJ