Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2016.02.23

Marcowy PIĄTEK ZA PIĄTKĘ

Już 26 lutego kolejna odsłona akcji PIĄTKI za PIĄTKI

WIĘCEJ

Tym razem za jedyne 5zł  można obejrzeć „Lot nad kukułczym gniazdem”.

W najbliższy piątek 26 lutego, punktualnie o godz. 16.05 kasa teatru (Rynek) zacznie sprzedaż biletów na ten spektakl. Jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów. Widzu nasz! Bądź pierwszy w kolejce. Kup. Dla siebie i znajomych.

Sprzedaż biletów wyłącznie w piątek 26 lutego od godz. 16.05, spektakl – 4 marca o godz. 19.00.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2016.02.22

MIUOSH AKUSTYCZNIE – w sobotę sprzedaż biletów na koncerty w maju!

W odpowiedzi na prośby widzów, uruchamiamy sprzedaż biletów na dwa koncerty Miuosha, które odbędą się w maju na naszej Dużej Scenie.

WIĘCEJ

W kolejce do kasy po bilety na marcowe koncerty pierwsi fani stanęli już po 6.00 rano. By tym razem było łatwiej, proponujemy sprzedaż po pierwsze w wolny dzień (sobota - 27 lutego), a po drugie – bilety będą dostępne od godziny 15.00. Obowiązuje sprzedaż w kasie na Rynku oraz on-line. Uwaga: tym razem nie będzie prowadzona rezerwacja telefoniczna –  tylko sprzedaż w kasie lub przez internet.

Miuosh podczas dwóch koncertów zapowiada pojawienie się na scenie ponad 20 muzyków i wyjątkowych gości, także spoza rapowego świata. Za teatralną oprawę akustycznego koncertu od strony reżyserskiej odpowiadają Dariusz Chojnacki oraz Raspazjan.

KONCERTY: 29 i 30 maja, godz. 20.00, Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, Duża Scena

SPRZEDAŻ BILETÓW: od 27 lutego 2016 r. od godz. 15.00 (kasa biletowa Teatru Śląskiego, Rynek 10 oraz sprzedaż on-line na stronie internetowej teatru)

CENY BILETÓW: 60 i 80 zł


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2016.02.19

Goście

3500 km podróży by zagrać w Katowicach

WIĘCEJ

Czekamy na gości. Teatr Kolady w Jekaterynburgu oddalony jest od naszego o 3500 km. Cóż to jednak za przeszkoda, kiedy zaprasza się twórcę takiego, jak Nikołaj Kolada? „Ożenek” w jego reżyserii stał się jednym z Państwa ulubionych spektakli. W pierwszych dniach kwietnia, w ramach cyklu „Europa w Śląskim”, dwa spektakle z repertuaru rosyjskiej sceny: „Hamlet” i „Borys Godunow” (w reżyserii Kolady). Szaleństwo, żywioł i to, co kochamy – wiecznie rozedrgana rosyjska, rosyjska, rosyjska dusza.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2016.02.15

Nagrody publiczności przyznane

Znamy już wyniki głosowania na najlepsze spektakle tegorocznej edycji IX Katowickiego Karnawału Komedii

WIĘCEJ

Podczas festiwalu nasi widzowie mieli możliwość oddania głosu na spektakl, który wzbudził w nich największe emocje. Osobno oddawano głosy na przedstawienia pokazywane na Dużej Scenie Teatru Śląskiego i w Pałacu Młodzieży, a osobno na spektakle z Teatru Korez. Po podliczeniu oddanych przez Państwa głosów znamy już laureatów. Są to:

 

  • w Teatrze Śląskim i Pałacu Młodzieży:

„Ludzie i anioły” z Teatru Współczesnego w Warszawie (ze średnią oceną: 9,5)

  • w Teatrze Korez:

„4 tony podłogi” z Teatru Kamienica w Warszawie (ze średnią oceną: 9,7)

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wśród osób, które głosowały na spektakle, wylosowane zostaną nagrody. Szczegóły na stronie TUTAJ.


MNIEJ