Logo





NASZ ZESPÓŁ



DYREKCJA


Postac
Robert Talarczyk
Dyrektor

Postac
Bogusław Jasiok
Zastępca Dyrektora

Postac
Krystyna Szaraniec
Doradca Dyrektora



AKTORZY I AKTORKI


Postac
Adam Baumann

Postac
Katarzyna Błaszczyńska

Postac
Bartłomiej Błaszczyński

Postac
Katarzyna Brzoska



Postac
Grażyna Bułka

Postac
Piotr Bułka

Postac
Dorota Chaniecka

Postac
Alina W. Chechelska



Postac
Dariusz Chojnacki

Postac
Andrzej Dopierała

Postac
Jerzy Głybin

Postac
Karina Grabowska



Postac
Antoni Gryzik

Postac
Natalia Jesionowska

Postac
Anna Kadulska

Postac
Jerzy Kuczera



Postac
Wiesław Kupczak

Postac
Ewa Kutynia

Postac
Anna Lemieszek

Postac
Ewa Leśniak



Postac
Barbara Lubos

Postac
Bogumiła Murzyńska

Postac
Michał Piotrowski

Postac
Grzegorz Przybył



Postac
Marek Rachoń

Postac
Agnieszka Radzikowska

Postac
Michał Rolnicki

Postac
Dawid Ściupidro



Postac
Wiesław Sławik

Postac
Violetta Smolińska

Postac
Kamil Suszczyk

Postac
Marcin Szaforz



Postac
Andrzej Warcaba

Postac
Anna Wesołowska

Postac
Krystyna Wiśniewska

Postac
Zbigniew Wróbel



Postac
Mateusz Znaniecki



SENIORZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z TEATREM





LUDZIE TEATRU


Danuta Klima      
Główny Księgowy      

     
Małgorzata Długowska-Błach Aleksandra Czapla-Oslislo Artur Pałyga Miłosz Markiewicz
Pełnomocnik Dyrektora ds.
Produkcji i Promocji
Menadżerka Działu Programowego
Rzeczniczka Prasowa
Dramaturg Kierownik literacki




Renata Goliasz-Janiszewska Emanuela Żukowska Edward Wrzesień Marek Rachoń
Rzecznik Dyrektora ds. Kontaktu
z Miastami Metropolii
Koordynator Edukacji Teatralnej
Menadżer Biznesu Główny Inżynier Dyrektor Szkoły Aktorskiej




 

 

 

 

Katarzyna Malcharek Weronika Kobryn Anna Podsiadło Dagmara Gumkowska
Koordynator Pracy
Artystycznej i Technicznej
Koordynacja Pracy Artystycznej Archiwum Artystyczne
i Biblioteka
Specjalistka ds.
Współpracy Międzynarodowej
i Impresariatu




Barbara Chodacka Anna Januszewska-Turek Karolina Czarnecka Maciej Derda
Kierownik
Biura Obsługi Widzów
Zastępca Kierownika
Biura Obsługi Widzów
Biuro Obługi Widzów
Kasa Biletowa
Biuro Obsługi Widzów




Agnieszka Zarychta Ewa Kokuła Ewa Wójcik Karolina Klepadło
Biuro Obsługi Widzów Kasa Biletowa Koordynatorka Obługi Widowni Specjalistka ds.
Promocji i Marketingu




 

 

 

 

Kamil Małecki Jadwiga Lemańska Przemysław Jendroska Marcin Müller
Dokumentacja Wizualna
i Multimedia
Projektantka Graficzna Fotograf Informatyk




Krzysztof Lisiak      
Webmaster      

     

 

 

 

 

Julia Korus Sylwia Szewczyk Teresa Kundich Agnieszka Zadowoj
Asystentka Dyrektora Asystentka Zastępcy Dyrektora
Specjalista ds. BHP
Kierownik Kancelarii
Specjalista ds. pracowniczych
Kancelaria




Małgorzata Juszczyk-Frączek Joanna Banek Izabela Koniarek Martyna Kowalska
Zastępca
Głównego Księgowego
Księgowość Księgowość Księgowość




Anna Solarz-Satława Barbara Płaza adw. Marcin Prasałek  
Specjalista ds.
Administrowania Majątkiem
Specjalista ds.
Zamówień Publicznych
Prawnik  



 

 

 

 

 

Maciej Rokita Wojciech Smolarczyk Sebastian Krysiak Mateusz Banek
Kierownik Działu Produkcji
i Obsługi Sceny
Montażysta Dekoracji
Brygadzista
Montażysta Dekoracji
Zastępca Brygadzisty
Montażysta Dekoracji




Mariusz Konieczny Andrzej Kozak Piotr Sobota Piotr Stanusz
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Jerzy Śpiewakowski Robert Witkowski Sebastian Zastróżny Ewa Kerger-Gardas
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Kierownik Pracowni Krawieckiej




Anna Malinowska Barbara Manowska Jolanta Woszczyńska-Kolonko Ewa Połońska
Zastępca Kierownika
Pracowni Krawieckiej
Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Brygadzistka Garderobianych




Anna Kandziora Joanna Kulik Aneta Oskard Ireneusz Gajda

Garderobiana 
Rekwizytornia

Garderobiana

Garderobiana 
Rekwizytornia

Rekwizytornia




Agata Nowak Teresa Melek Karina Karpiczak Wioleta Krysiak
Magazyn Kostiumów Kierownik
Pracowni Charakteryzacji
Pracownia Charakteryzacji Pracownia Charakteryzacji




 
Franciszek Kraczla Jerzy Graczyk Agata Kurzak Berta Witowska
Kierownik Pracowni Stolarskiej Pracownia Stolarska Kierownik Pracowni
Malarsko-Modelatorskiej
Pracownia Malarsko-Modelatorska




 

 

 

 

Maria Machowska Waldemar Janiszek Piotr Pierzchalski Piotr Roszczenko
Realizator Światła Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny




Krzysztof Woźniak Tomasz Wustrau Mikołaj Lichtański Wojciech Gąsowski
Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Realizator Dźwięku
Brygadzista
Realizator Dźwięku




Marcin Łyczkowski Marek Skutnik Mirosław Witek Marcin Całka
Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Inspicjent




Barbara Dudek Dagmara Habryka-Białas Anna Kandziora Kaśka Dudek
Inspicjent Inspicjent Inspicjent Suflerka




Anna Wesołowska Piotr Solecki    
Suflerka Stroiciel Instrumentów Muzycznych    


   
 


 

 

Jan Szypura Konrad Parys Jacek Stanoszek Jerzy Boczkowski
Zaopatrzenie i Transport
Kierownik

Zaopatrzenie i Transport

Główny Elektryk Elektryk




Ryszard Grabowski Jerzy Musiedlak Jacek Misiak Damian Chwaliszewski
Konserwator Konserwator Inspektor P. Poż. Recepcja
Brygadzista




Zbigniew Jaszczak Marek Kazibudzki Jacek Nos Romuald Smolarz
Recepcja Recepcja Recepcja Recepcja




Dariusz Sobieraj Bernard Szablicki Anna Witt Bożenna Biała
Recepcja Recepcja Recepcja Brygadzista Personelu Gospodarczego




Danuta Boczkowska Barbara Bubalik Izabela Graczyk Bożena Kaczmarczyk
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Dorota Kopytko Halina Kotuła Barbara Stoltman Grażyna Tylkowska
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Joanna Zając Zofia Zielińska    
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy