SZORTY komedia improwizowana

Spektakl gościnny Scena w Malarni

Mężczyźni i kobiety na czarnym tle. Napis Szorty komedia improwizowana

Szorty są krótkie, energiczne i zaskakujące. Tak jak kilka/kilkanaście improwizowanych scen komediowych, które zagramy dla Was tego wieczoru!
Przygotujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii, hektolitry zabawy i ogromny ból policzków!
Spektakl to znane na całym świecie krótkie gry impro. Przed każdą sceną poprosimy o inspirację co do miejsc, postaci i innych wykrzyczanych przez Was z widowni sugestii, które następnie przeobrazimy w komediowe show na deskach Teatru Śląskiego.
Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym?
Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po spektaklu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!”

Kolektyw Impro Silesia: Kolektyw Impro Silesia to teatr improwizowany zrzeszający najlepszych improwizatorów Impro Silesia.
Każdy spektakl jest unikatowy, tworzony na żywo w oparciu o sugestię publiczności!
Członkowie Kolektywu to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętnoǔci szlifowali na warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, USA i Kanady. Występują m.in. na deskach Teatru Rozrywki, Teatru Old Timers Garage, Teatru Żelaznego czy Teatru Korez.

Obsada

Natasza Ciszewska
Krystian Giżyński
Dawid Konefał
Jarek Kudelko
Adrian Lewandowski
Szymon Paszek

Repertuar

Przeczytaj