Przypominamy zasady obowiązujące w Teatrze

Artykuł

Zdjęcie dla artykułu Przypominamy zasady obowiązujące w Teatrze
Drodzy Państwo,
W związku z obecna sytuacją pandemiczną, przypominamy zasady panujące w Teatrze Śląskim. Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad uczestnictwa w spektaklach.
Wpuszczanie widowni:
  • widownię otwieramy na godzinę przed wydarzeniem, dlatego prosimy wcześniejsze przybycie do teatru, w celu zachowania dystansu,
  • bileterzy proszą każdą wchodzącą osobę o dobrowolne pokazanie paszportu covidowego przed wejściem na foyer. Nie jest to obowiązek, jednak ci z Was, którzy nie będą mogli lub nie zechcą okazać dokumentu bileterom, zostaną wliczeni do puli 30% osób niezaszczepionych,
  • powyżej limitu 30% zapełnienia widowni osobami, które nie pokazały bileterom dokumentu, dalsze wpuszczanie kolejnych widzów bez okazanego paszportu nie jest możliwe. Osoby te zostaną poproszone o podejście do kasy biletowej w celu dokonania zwrotu lub przebukowania biletu.
Ważne: dane z Waszych certyfikatów nie są oraz nie będą przez nas gromadzone – ich sprawdzanie wiąże się tylko z zarządzaniem liczbą widzów, których możemy wpuścić na spektakle.
Limit 30% miejsc na poszczególnych scenach dla osób niezaszczepionych lub tych, które nie chciały pokazać paszportu covidowego:
DUŻA SCENA – 132 miejsca
SCENA KAMERALNA – 26 miejsc
SCENA W MALARNI – 28 miejsc
SCENA W GALERII – 30 lub 60 miejsc (w zależności od układu widowni)
 
Dbajmy o siebie i cieszmy się sztuką w bezpiecznych warunkach!

Przeczytaj