Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2015.09.11

Akcja „PIĄTKI za PIĄTKI” zakończona sukcesem!

Wszystkie bilety za 5 zł zostały sprzedane

WIĘCEJ

Wszystkie bilety na „Piątą stronę świata” K. Kutza w reż. R. Talarczyka, którą pokażemy 23 września, zostały sprzedane!

Kasa była otwarta cały dzień – ostatnie bilety zniknęły z niej tuż przed zamknięciem. Dziękujemy wszystkim widzom za udział, cieszymy się, że nasza inicjatywa przypadła Wam do gustu i zapraszamy w przyszłym miesiącu.

Jesteście oczywiście mile widziani w Teatrze Śląskim, nie tylko w piątki!


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.10

Już za chwilę w naszej kasie - bilety za 5 zł!

Pamiętajcie, aby zarezerwować sobie 5 minut na kupno biletu w ramach naszej nowej akcji „PIĄTKI za PIĄTKI”. Promocja jest ważna tylko w dniu jutrzejszym!

WIĘCEJ

To ostatnie chwile, aby zarezerwować sobie na jutro 5 minut, które spędzicie w naszym teatrze kupując bilety. Już jutro o 10:05 uruchamiamy pierwszą akcję z cyklu „PIĄTKI za PIĄTKI”!

Bilety na „Piątą stronę świata” K. Kutza w reż. R. Talarczyka, którą pokażemy 23 września o 19:00 w ramach inauguracji Festiwalu Nowej Scenografii, będą czekać na Was w kasie. Pamiętajcie, że kosztują tylko 5 zł, a jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.09

Już za 2 tygodnie Festiwal Nowej Scenografii

WIĘCEJ

Dziś w Muzeum Śląskim odbyła się konferencja prasowa III Festiwalu Nowej Scenografii, który w nowej odsłonie przygotowują Centrum Scenografii Polskiej, Teatr Śląski oraz Instytucja Filmowa „Silesia Film”. Dla widzów przygotowano ok. 40 wydarzeń, spośród których kilka odbędzie się właśnie u nas. 23 września o godz. 19.00 zainaugurujemy Festiwal „Piątą stroną świata” K. Kutza w reż. R. Talarczyka. Dzień później o 19.00 w Galerii Szyb Wilson zagramy „Morfinę” S. Twardocha (reż. E. Marciniak), a 25 września od 11.00 na Scenie w Malarni będzie odbywać się spotkanie młodych scenografów z reżyserami, twórcami i przedstawicielami instytucji kultury (wydarzenie „Face to Face”). Ostatniego dnia (27.09, godz. 19.00) zapraszamy natomiast na zamykający Festiwal koncert zespołu Chłopcy kontra Basia na naszej Dużej Scenie. Choć oczywiście na tym nasz udział się nie kończy – naszych aktorów zobaczycie też np. na wystawie Lecha Majewskiego w Muzeum Śląskim.

Zapraszamy więc do udziału nie tylko w tych, ale we wszystkich wydarzeniach Festiwalu Nowej Scenografii!

 

Relacja z konferencji prasowej do przeczytania TUTAJ.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2015.09.09

Zobacz „Piątą stronę świata” za 5 zł

Rusza nowa akcja promocyjna Teatru Śląskiego

WIĘCEJ

Przypominamy, że już w najbliższy piątek (11.09) uruchamiamy akcję „PIĄTKI za PIĄTKI” – zapraszamy do naszej kasy już o godz. 10.05, gdzie będą czekały na Was bilety za 5 zł! (jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów)

Pierwszym spektaklem, który pokażemy jest „Piąta strona świata” K. Kutza w reż. Roberta Talarczyka, jeden z naszych najgłośniejszych tytułów, zdobywca nagród na festiwalach w Polsce i za granicą. Bilety obowiązują na przedstawienie w dniu 23 września o godz. 19.00, czyli spektakl inauguracyjny III Festiwalu Nowej Scenografii.


MNIEJ