Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2018.02.01

Czego życzysz Kazimierzowi Kutzowi?

Mamy dla Państwa niezwykłą możliwość złożenia życzeń reżyserowi z okazji 89. urodzin

WIĘCEJ

Na chwilę przed 90. urodzinami wie się o życiu prawie wszystko. A jeśli jest się Kazimierzem Kutzem, to potrafi się o tym opowiadać barwnie, błyskotliwie i filozoficznie. Wystarczy tylko pytać. Zachęcamy do przesyłania życzeń i pytań do Kazimierza Kutza, który będzie gościem Teatru Śląskiego 18 lutego. Wybrane pytania do reżysera, artysty i polityka zadamy podczas spotkania, które na Dużej Scenie poprowadzi Robert Talarczyk po spektaklu „Piąta strona świata”. Zapraszamy do wspólnej rozmowy i spotkania z mistrzem ze Śląska.

Na życzenia i pytania przesłane drogą e-mailową na adres bow@teatrslaski.art.pl czekamy do 15 lutego do godziny 20.00.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2018.01.31

Niedzielny spektakl ODWOŁANY

„Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki”

WIĘCEJ

Z przykrością informujemy, że niedzielny (4 lutego) pokaz spektaklu „Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki” został odwołany z przyczyn technicznych. Bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jednocześnie zapraszamy na spektakl dzień wcześniej o tej samej porze. Bilety można zwracać i wymieniać w kasie Teatru.

 


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2018.01.30

Teatralne gadżety dla widzów!

Dla publiczności spektaklu „Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki” mamy wyjątkowe prezenty

WIĘCEJ

Rozpoczynamy ferie zimowe w teatrze! W ten weekend – 3 i 4 lutego – gramy spektakl „Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki”. BIlety na niego kosztują jedynie 10 zł. Dodatkowo, wśród widzów, którzy pojawią się na przedstawieniu rozlosujemy wyjątkowe teatralne zestawy: torbę z banerów, album z muzyką ze spektaklu „Wujek.81. Czarna ballada” i antologię komiksu „Śląski Wyspiański”. Każdego wieczoru na widzów będzie czekać aż 10 takich pakietów. Do zobaczenia na widowni!

 


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2018.01.27

11. Katowicki Karnawał Komedii rozpoczęty

Za nami „Klatka dla ptaków” Teatru Gudejko i wernisaż wystawy „Ściana Śmiechu Henryka Sawki”. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

WIĘCEJ

Wczorajszego wieczoru oficjalnie rozpoczęliśmy 11. Katowicki Karnawał Komedii. Przed nami ponad tydzień śmiechu w najlepszym teatralnym wydaniu. Jak co roku, połowa wydarzeń odbywa się na naszej Dużej Scenie. Za nami już „Klatka dla ptaków” Teatru Gudejko i wernisaż wystawy „Ściana Śmiechu Henryka Sawki”. W naszym Teatrze zobaczymy jeszcze: komedię o teatrze „Czego nie widać” z Teatru Kwadrat, głośną „Pomoc domową warszawskiego Och-Teatru, gwiazdorskie „Być jak Elizabeth Taylor”, aktorski duet „Pół na pół” oraz komedię „Akt równoległy” z krakowskiego Teatru Ludowego.

Do zobaczenia na widowni!

fot. J. Astaszow


MNIEJ