Logo





NASZ ZESPÓŁ



DYREKCJA


Postac
Robert Talarczyk
Dyrektor

Postac
Bogusław Jasiok
Zastępca Dyrektora

Postac
Krystyna Szaraniec
Doradca Dyrektora



AKTORZY I AKTORKI


Postac
Adam Baumann

Postac
Katarzyna Błaszczyńska

Postac
Bartłomiej Błaszczyński

Postac
Katarzyna Brzoska



Postac
Grażyna Bułka

Postac
Dorota Chaniecka

Postac
Alina W. Chechelska

Postac
Dariusz Chojnacki



Postac
Andrzej Dopierała

Postac
Jerzy Głybin

Postac
Karina Grabowska

Postac
Antoni Gryzik



Postac
Natalia Jesionowska

Postac
Anna Kadulska

Postac
Jerzy Kuczera

Postac
Wiesław Kupczak



Postac
Ewa Kutynia

Postac
Ewa Leśniak

Postac
Barbara Lubos

Postac
Bogumiła Murzyńska



Postac
Michał Piotrowski

Postac
Grzegorz Przybył

Postac
Marek Rachoń

Postac
Agnieszka Radzikowska



Postac
Michał Rolnicki

Postac
Wiesław Sławik

Postac
Violetta Smolińska

Postac
Marcin Szaforz



Postac
Andrzej Warcaba

Postac
Anna Wesołowska

Postac
Krystyna Wiśniewska

Postac
Zbigniew Wróbel



Postac
Mateusz Znaniecki



SENIORZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z TEATREM





LUDZIE TEATRU


Artur Pałyga Aleksandra Czapla-Oslislo Miłosz Markiewicz Anna Podsiadło
Dramaturg Kierowniczka Literacka
Rzeczniczka Prasowa
Sekretarz Literacki Koordynacja Pracy Artystycznej




Maria Machowska Waldemar Janiszek Piotr Pierzchalski Piotr Roszczenko
Realizator Światła Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny




Krzysztof Woźniak Tomasz Wustrau Mikołaj Lichtański Marcin Łyczkowski
Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Realizator Dźwięku

Realizator Dźwięku





Marek Skutnik Paweł Szymkowiak Mirosław Witek Marcin Całka
Realizator Dźwięku

Realizator Dźwięku

Realizator Dźwięku

Inspicjent




Barbara Dudek Dagmara Habryka-Białas Anna Kandziora Katarzyna Dudek
Inspicjent Inspicjent Inspicjent Suflerka




Anna Wesołowska      
Suflerka      

     
 


 

 

Danuta Klima Małgorzata Długowska-Błach Dagmara Gumkowska Julia Korus
Główny Księgowy Pełnomocnik ds. Produkcji i Promocji Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej
Impresariat
Asystentka Dyrektora
Koordynator Współpracy
z Uczelniami Wyższymi




Sylwia Szewczyk Barbara Chodacka Anna Januszewska Kamil Falenta
Asystentka Z-cy Dyrektora
Specjalista ds. BHP
Kierownik Biura Obsługi Widzów Zastępca Kierownika
Biura Obsługi Widzów
Biuro Obsługi Widzów




Michał Siewniak Ewa Wójcik Krystyna Fornalczyk Ewa Kokuła
Biuro Obsługi Widzów Biuro Obługi Widzów Kasa biletowa Kasa biletowa




Małgorzata Juszczyk-Frączek Joanna Banek Izabela Koniarek Martyna Kowalska
Zastępca Głównego Księgowego Księgowość Księgowość Księgowość




Anna Solarz-Satława Teresa Kundich Agnieszka Zadowoj Emanuela Żukowska
Księgowość Kierownik Kancelarii
Specjalista ds. pracowniczych
Kancelaria Specjalistka ds. Biznesu




Barbara Płaza      
Specjalista ds. Zamówień Publicznych      

     

 

 

 

 

Marek Rachoń Renata Goliasz-Janiszewska Paweł Korombel Kamil Małecki
Dyrektor Szkoły Aktorskiej Menadżer ds. Strategii Sprzedaży
Koordynator ds. Edukacji Teatralnej
Specjalista ds. Tłumaczeń Specjalista ds.
Filmowych




Przemysław Jendroska Krzysztof Lisiak Marcin Müller Jadwiga Lemańska
Fotograf Webmaster Informatyk Projektant Graficzny




 

 

 

 

Edward Wrzesień Maciej Rokita Katarzyna Malcharek Jan Szypura
Główny Inżynier Kierownik Techniczny Zastępca Kierownika Technicznego Kierownik Działu Zaopatrzenia i Transportu




Konrad Parys Jacek Stanoszek Jerzy Boczkowski Dariusz Sobieraj
Dział Zaopatrzenia i Transportu Główny Elektryk Elektryk Montażysta Dekoracji - Brygadzista




Wojciech Smolarczyk Mariusz Konieczny Sebastian Krysiak Sylwester Pozłótko
Montażysta Dekoracji -
Zastępca Brygadzisty
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Piotr Sobota Piotr Stanusz Jerzy Śpiewakowski Robert Witkowski
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Sebastian Zastróżny Ewa Kerger-Gardas Anna Malinowska Barbara Manowska
Montażysta Dekoracji Kierownik Pracowni Krawieckiej Zastępca Kierownika Pracowni Krawieckiej Pracownia Krawiecka




Jolanta Woszczyńska-Kolonko Ewa Połońska Anna Kandziora Joanna Kulik
Pracownia Krawiecka Brygadzistka Garderobianych

Garderobiana 
Rekwizytornia

Garderobiana




Aneta Oskard Ireneusz Gajda Małgorzata Kaczmarek Teresa Melek
Garderobiana Rekwizytornia Magazyn Kostiumów Kierownik
Pracowni Charakteryzacji




 
Karina Karpiczak Wioleta Krysiak Franciszek Kraczla Jerzy Graczyk
Pracownia Charakteryzacji Pracownia Charakteryzacji Kierownik Pracowni Stolarskiej Pracownia Stolarska




Agata Kurzak Berta Witowska Karol Koj Ryszard Grabowski
Kierownik Pracowni
Malarsko-Modelatorskiej
Pracownia Malarsko-Modelatorska Pracownia Tapicerska Konserwator




Jerzy Musiedlak Jacek Misiak Anna Witt Damian Chwaliszewski
Konserwator Inspektor P. Poż. Recepcja Recepcja




Zbigniew Jaszczak Marek Kazibudzki Jacek Nos Romuald Smolarz
Recepcja Recepcja Recepcja Recepcja




Bernard Szablicki Bożenna Biała Danuta Boczkowska Barbara Bubalik
Recepcja Brygadzista Personelu Gospodarczego Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Izabela Graczyk Bożena Kaczmarczyk Dorota Kopytko Halina Kotuła
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Barbara Stoltman Grażyna Tylkowska Joanna Zając Zofia Zielińska
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy