Logo





NASZ ZESPÓŁ



DYREKCJA


Postac
Robert Talarczyk
Dyrektor

Postac
Bogusław Jasiok
Zastępca Dyrektora

Postac
Krystyna Szaraniec
Doradca Dyrektora



AKTORZY I AKTORKI


Postac
Adam Baumann

Postac
Katarzyna Błaszczyńska

Postac
Bartłomiej Błaszczyński

Postac
Katarzyna Brzoska



Postac
Grażyna Bułka

Postac
Dorota Chaniecka

Postac
Alina W. Chechelska

Postac
Dariusz Chojnacki



Postac
Andrzej Dopierała

Postac
Jerzy Głybin

Postac
Karina Grabowska

Postac
Antoni Gryzik



Postac
Natalia Jesionowska

Postac
Anna Kadulska

Postac
Jerzy Kuczera

Postac
Wiesław Kupczak



Postac
Ewa Kutynia

Postac
Ewa Leśniak

Postac
Barbara Lubos

Postac
Bogumiła Murzyńska



Postac
Michał Piotrowski

Postac
Grzegorz Przybył

Postac
Marek Rachoń

Postac
Agnieszka Radzikowska



Postac
Michał Rolnicki

Postac
Wiesław Sławik

Postac
Violetta Smolińska

Postac
Marcin Szaforz



Postac
Andrzej Warcaba

Postac
Anna Wesołowska

Postac
Krystyna Wiśniewska

Postac
Zbigniew Wróbel



Postac
Mateusz Znaniecki



SENIORZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z TEATREM





LUDZIE TEATRU


Danuta Klima      
Główny Księgowy      

     
Małgorzata Długowska-Błach Krystyna Szaraniec Aleksandra Czapla-Oslislo Renata Goliasz-Janiszewska
Pełnomocnik Dyrektora ds. Produkcji i Promocji Doradca Dyrektora ds. Rady Mecenasów Menadżerka Programowa
Rzeczniczka Prasowa
Rzecznik Dyrektora ds. Kontaktu
z Miastami Metropolii
Koordynator Edukacji Teatralnej




Emanuela Żukowska Edward Wrzesień Katarzyna Malcharek Marek Rachoń
Menadżer Biznesu Główny Inżynier Koordynator Pracy
Artystycznej i Technicznej
Dyrektor Szkoły Aktorskiej




 

 

 

 

Artur Pałyga Miłosz Markiewicz Anna Podsiadło Dagmara Gumkowska
Dramaturg Sekretarz Literacki Archiwum Artystyczne
i Biblioteka
Specjalistka ds.
Impresariatu Krajowego
i Zagranicznego




Barbara Chodacka Anna Januszewska-Turek Michał Derda Michał Siewniak
Kierownik
Biura Obsługi Widzów
Zastępca Kierownika
Biura Obsługi Widzów
Biuro Obługi Widzów Biuro Obsługi Widzów
Kasa biletowa




Agnieszka Zarychta Ewa Wójcik Ewa Kokuła  
Biuro Obsługi Widzów Koordynatorka Obługi Widowni Kasa biletowa  



 

 

 

 

 

Kamil Małecki Jadwiga Lemańska Przemysław Jendroska Marcin Müller
Dokumentacja Wizualna
i Multimedia
Projektantka Graficzna Fotograf Informatyk




 

 

 

 

Julia Korus Sylwia Szewczyk Teresa Kundich Agnieszka Zadowoj
Asystentka Dyrektora Asystentka Zastępcy Dyrektora
Specjalista ds. BHP
Kierownik Kancelarii
Specjalista ds. pracowniczych
Kancelaria




Małgorzata Juszczyk-Frączek Joanna Banek Izabela Koniarek Martyna Kowalska
Zastępca
Głównego Księgowego
Księgowość Księgowość Księgowość




Anna Solarz-Satława Barbara Płaza adw. Marcin Prasałek  
Specjalista ds.
Administrowania Majątkiem
Specjalista ds.
Zamówień Publicznych
Prawnik  



 

 

 

 

 

Maciej Rokita Dariusz Sobieraj Wojciech Smolarczyk Mateusz Banek
Kierownik Działu Produkcji
i Obsługi Sceny
Montażysta Dekoracji
Brygadzista
Montażysta Dekoracji
Zastępca Brygadzisty
Montażysta Dekoracji




Mariusz Konieczny Sebastian Krysiak Piotr Sobota Piotr Stanusz
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Jerzy Śpiewakowski Robert Witkowski Sebastian Zastróżny Ewa Kerger-Gardas
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Kierownik Pracowni Krawieckiej




Anna Malinowska Barbara Manowska Jolanta Woszczyńska-Kolonko Ewa Połońska
Zastępca Kierownika
Pracowni Krawieckiej
Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Brygadzistka Garderobianych




Anna Kandziora Joanna Kulik Aneta Oskard Ireneusz Gajda

Garderobiana 
Rekwizytornia

Garderobiana

Garderobiana 
Rekwizytornia

Rekwizytornia




Agata Nowak Teresa Melek Karina Karpiczak Wioleta Krysiak
Magazyn Kostiumów Kierownik
Pracowni Charakteryzacji
Pracownia Charakteryzacji Pracownia Charakteryzacji




 
Franciszek Kraczla Jerzy Graczyk Agata Kurzak Berta Witowska
Kierownik Pracowni Stolarskiej Pracownia Stolarska Kierownik Pracowni
Malarsko-Modelatorskiej
Pracownia Malarsko-Modelatorska




Karol Koj      
Pracownia Tapicerska      

     

 

 

 

 

Maria Machowska Waldemar Janiszek Piotr Pierzchalski Piotr Roszczenko
Realizator Światła Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny




Krzysztof Woźniak Tomasz Wustrau Mikołaj Lichtański Wojciech Gąsowski
Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Realizator Dźwięku
Brygadzista
Realizator Dźwięku




Marcin Łyczkowski Marek Skutnik Mirosław Witek Marcin Całka
Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Inspicjent




Barbara Dudek Dagmara Habryka-Białas Anna Kandziora Kaśka Dudek
Inspicjent Inspicjent Inspicjent Suflerka




Anna Wesołowska Piotr Solecki    
Suflerka Stroiciel Instrumentów Muzycznych    


   
 


 

 

Jan Szypura Konrad Parys Jacek Stanoszek Jerzy Boczkowski
Zaopatrzenie i Transport
Kierownik

Zaopatrzenie i Transport

Główny Elektryk Elektryk




Ryszard Grabowski Jerzy Musiedlak Jacek Misiak Anna Witt
Konserwator Konserwator Inspektor P. Poż. Recepcja
Brygadzistka




Damian Chwaliszewski Zbigniew Jaszczak Marek Kazibudzki Jacek Nos
Recepcja Recepcja Recepcja Recepcja




Romuald Smolarz Bernard Szablicki Bożenna Biała Danuta Boczkowska
Recepcja Recepcja Brygadzista Personelu Gospodarczego Personel Gospodarczy




Barbara Bubalik Izabela Graczyk Bożena Kaczmarczyk Dorota Kopytko
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Halina Kotuła Barbara Stoltman Grażyna Tylkowska Joanna Zając
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Zofia Zielińska      
Personel Gospodarczy